ДИРЕКТОР

ІРИНА СМАГЛЮК

+38 (066) 404 97 99

Заступники

ТАМАРА ГРИГОР’ЄВА

Заступниця директора з адміністративної та господарської роботи
+38 (095) 194 92 23

ПАВЛО РИБАЛКО

Заступник директора з обліку і збереження музейних цінностей
+38 (0522) 27 18 39

ВЛАДИСЛАВ КОЛЕСНІЧЕНКО

Заступник директора з наукової роботи
+38 (068) 532 74 48

Учений секретар

ІРИНА ЛЮБОМСЬКА

+38 0522 320625

Відділ історії

ВАЛЕНТИНА ПАРХОМЧУК

Завідувачка відділу

АЛЛА ЗАБАБУРІНА

Старша наукова співробітниця

АНАТОЛІЙ МАРШАНІН

Старший науковий співробітник

БОРИС ШЕВЧЕНКО

Старший науковий співробітник

ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИК

Старший науковий співробітник

СЕРГІЙ МІЛЮТІН

Старший науковий співробітник

ВАЛЕНТИНА МАЙБОРОДА

Старший музейний доглядач

Відділ природи

ВІКТОРІЯ СЛЮСАРЕНКО

Завідувачка відділу

СВІТЛАНА САВАНЧУК

Старша наукова співробітниця

ДАР'Я ДЕМЧЕНКО

Молодша наукова співробітниця

НАТАЛІЯ ЗАВАЛІЙ​

Молодша наукова співробітниця

ЛЮДМИЛА ДОБРИДІНА

Музейний доглядач

СВІТЛАНА КІРПА

Музейний доглядач

НАДІЯ ДОЛИНЯК

Музейний доглядач

Відділ фондів

ЗОЯ ГРИЦАЙОВА

Завідувачка відділу

НАТАЛІЯ ЧУДІНОВИЧ

Зберігач фондів ІІ категорії

ОЛЕНА КОРОЛЬ

Зберігач фондів ІІ категорії

ЗІНАЇДА АНДРЕЄВА​

Зберігач фондів ІІ категорії

Науково-методичний ВІДДІЛ

ЛІДІЯ КУШНІР

Завідувачка відділу

СВІТЛАНА КОЛЕСНИК

Старша наукова співробітниця

ЛАРИСА ЯРЕМЕНКО

Старша наукова співробітниця

ігор демчук

Технік І категорії

МИРОСЛАВА ЄГУРНОВА

Бібліотекарка

ВІДДІЛ обліку та охорони пам’яток культурної спадщини

ВАЛЕНТИНА СЕМІЧОВА

Завідувачка сектору

ВЛАДИСЛАВ ШАТКОВСЬКИЙ

Провідний науковий співробітник

Бухгалтерська служба

АНТОНІНА ГЛАДКОВА

Головний бухгалтер
+38 (0522) 27 18 32

ВАЛЕНТИНА СКОРЕЙКО

Провідний бухгалтер

НАТАЛІЯ БАЙЗДЕР

Провідний економіст

НАТАЛЯ БІЛОУС

Економіст

Експлуатаційно-технічний відділ

СВІТЛАНА ЩЕРБАК

Начальниця експлуатаційно-технічного відділу
+38 (095) 671 40 75

ЛЮБОВ ДАНІЛОВА

Провідний інженер

НАТАЛІЯ ВОВК

Інженер з охорони праці

ВІКТОР СКОТАРЕНКО

Інженер-енергетик

Господарчий персонал

ІРИНА ГАРБУЗЕНКО​

Завідувачка господарством

ОЛЕНА АЛЕКСАНДРОВА

Завідувачка квиткового бюро

ІРИНА ФЕДАСЬ

Прибиральниця службових приміщень

МИКОЛА РЯБОКОНЬ

Водій автотранспортних засобів

Відділ Кіровоградського обласного краєзнавчого музею – меморіальний музей М.Л. Кропивницького

БОГДАНА БАБЕНКО

Завідувачка відділу

ОЛЕНА ГРИЦАЙОВА

Зберігач фондів І категорії

НІНА ЧЕРНЯК

Наукова співробітниця

ОЛЬГА НЕДОГОДА

Музейний доглядач

Відділ Кіровоградського обласного краєзнавчого музею – музей історії українського хореографічного мистецтва

ОКСАНА ЧОНТАЙ

Завідувачка відділу

ЯНІНА КОНОБРИЦЬКА

Старша наукова співробітниця

ОЛЕГ ШИМЧЕНКО

Художник

ВАЛЕНТИНА ГАЇНА

Музейний доглядач

Філія Кіровоградського обласного краєзнавчого музею – заповідник-музей І.К. Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія

ТЕТЯНА КРАВЧЕНКО

Завідувачка філії

АНТОНІНА САВІЦЬКА

Молодша наукова співробітниця

ВАЛЕНТИНА ТОБІЛЕВИЧ

Наукова співробітниця

ЛЮДМИЛА БАРАМБА

Завідувачка господарства

ЛАРИСА ДУБИНА

Касирка

Філія Кіровоградського обласного краєзнавчого музею – музейно-природний заповідник «Тобілевичі»

МИКОЛА КРАВЧЕНКО

Завідувач філії

Філія Кіровоградського обласного краєзнавчого музею – «Історико-архітектурний заповідник родини Раєвських»

МИХАЙЛО ГАЛИЧ

Завідувач філії

ВАДИМ КУЦЕНКО

Науковий співробітник

Філія Кіровоградського обласного краєзнавчого музею – історико-меморіальний заповідник «Чорний ворон»