25 червня в обласному краєзнавчому музеї відбувся меморіальний захід, присвячений пам’яті полеглих військовослужбовців 3 окремого полку спеціального призначення ім. Святослава Хороброго ЗСУ, старших солдатів Олексія Волохова (20.03.1992–24.06.2014) та Олександра Кондакова (07.01.1992–24.06.2014). Вони загинули 24 червня 2014 року в районі м. Слов’янська, біля гори Карачун, у збитому російськими терористами гелікоптері МІ-8. Обидва нагороджені орденами «За мужність» III ступеня (посмертно). Обом навіки 22 роки.
Зі словами підтримки родин виступив настоятель парафії святих апостолів Петра і Павла Православної Церкви України міста Кропивницького, протоієрей Іван Шубин. Про життєвий шлях та захоплення Олексія Волохова розповіла його племінниця Жасмін. А про віхи життя та світ захоплень Олександра Кондакова розповів його племінник Данило. Із спогадами виступили однокласник загиблого О. Кондакова – Сергій та побратими загиблих військових.
Модератор заходу, старший науковий співробітник Володимир Мороз розповів, що в обласному краєзнавчому музеї в експозиції постійної виставки «Україна. Полум’я війни. 2014-2024» представлені особисті речі героїв, нагороди, фрагменти штурвалу та уламки гелікоптеру, в якому вони загинули. А також наголосив на актуальності таких зустрічей-пам’яті і важливості розповідати молоді, яка ціна незалежності у боротьбі з поконвічним ворогом.
Вічна пам’ять і слава Героям!