Практичне заняття «Інформаційна війна та її складові. Основні загрози інформаційній безпеці» провів старший науковий співробітник музею Володимир Мороз в онлайн форматі зі слухачами Регіонального центру підвищення кваліфікації Кіровоградської області. Під час заходу висвітлювалася проблематика деокупації інформаційного простору та протидії російській пропаганді, спрямованій на різноманітні цільові групи.
Підкреслювалася важливість інформації як інструменту сучасної російсько-української війни. Спікер акцентував увагу на необхідності розрізняти пропаганду, що не передбачає зворотного зв’язку і спрямована на умовних «своїх», від спеціальних інформаційних операцій, спрямованих на зміну суспільної думки.
На завершення заняття учасники погодилися з думкою, що без власної державної інформаційної політики, спрямованої на внутрішню і зовнішню аудиторію, є загроза заповнення цього простору ворожою пропагандою. Таким чином, забезпечення просування та перемоги українських наративів стає надважливим завданням як влади, так і громадянського суспільства.