Практичне заняття «Інформаційна війна та її складові. Основні загрози інформаційній безпеці» в режимі онлайн зі слухачами Регіонального центру підвищення кваліфікації Кіровоградської області провів старший науковий співробітник музею Володимир Мороз сьогодні, 4 червня.
Під час спілкування він наголосив, що одним з найважливіших напрямків нашої боротьби за незалежність є деокупація інформаційного простору, протидія російській пропаганді, яка орієнтована на різні цільові групи. Зазначив, що інформація вже давно стала знаряддям війни.
Спікер акцентував увагу слухачів на необхідності розрізняти пропаганду, яка не потребує зворотного зв’язку і націлена на «своїх», та спеціальні інформаційні операції, що мають на меті зміну суспільної думки.
Наприкінці заходу учасники зійшлися на думці, що за відсутності власної державної інформаційної політики, спрямованої на внутрішню і зовнішню аудиторію, її місце займатиме ворожа пропаганда. Тож спільним завданням влади та громадянського суспільства має стати забезпечення перемоги саме українських наративів.