30 травня до обласного краєзнавчого музею завітали поліцейські з відділу зв’язків з громадськістю управління Патрульна поліція Кіровоградської області.
Модератор заходу науковий співробітник музею Володимир Мороз зазначив, що безпека – це базова потреба кожної людини. Ми дбаємо про нашу фізичну безпеку та намагаємося піклуватися про своє ментальне здоров’я в умовах сучасної війни. Мета нашого заходу – сформувати навички безпечної поведінки та вміння передбачати наслідки небезпечних ситуацій.
Спікери у рамках лекції «Твоя безпека у твоїх руках» розповіли про важливість дотримання правил дорожнього руху, як діяти у ситуації домашнього насильства, у разі шахрайства та про відповідальність за керування транспортом напідпитку.
Окремо було піднято тему обов’язкового використання світлоповертаючих елементів на одязі у темну пору доби чи за умов недостатньої видимості.
Запрошена студентська молодь активно цікавилася питаннями правильного користування електросамокатами та велосипедами, що дуже актуально у літню пору року.
Бережіть себе та своїх близьких. Все буде Україна!