18 квітня в обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація фотовиставки «Весна іде, красу несе», присвячена Дню Довкілля та Дню Землі.
Виставку презентувала, модератор заходу Вікторія Слюсаренко, яка розповіла про авторку фоторобіт – Галину Суржок Galina Surzhok Kolosovska життєвий девіз якої – охорона природи. То ж не випадково на виставці можна побачити фото першоцвітів, які вважаються символом весни. Галина Суржок, не просто талановита фото художниця, а ще й народний майстер з малярства, дизайну одягу, художньої вишивки, плетіння з паперової лози та рукоділля в цілому. Захоплюється вирощуванням квітів, багаторазова учасниця місцевих, обласних та всеукраїнських виставок та конкурсів. Зараз вона працює завідувачкою бібліотеки-філії 14 міської централізованої бібліотечної системи м. Кропивницького. А від початку війни і дотепер Галина волонтерить – готує випічку для нужденних, передає свої печені вироби на фронт військовим, а також в госпіталь.
Запрошуємо переглянути неймовірні фотографії Галини Суржок! Експонування виставки триватиме місяць у відділі природи обласного краєзнавчого музею.