Громадська організація Україна Інкогніта планує підписати меморандум про співпрацю з Кіровоградська обласна державна адміністрація.
Про це йшла мова під час зустрічі із очільниками громадської організації «Україна Інкогніта» Романом Маленковим та Максимом Плахотним, заступницею голови Кіровоградської військової держадміністрації Катериною Колтуновою, керівницею департаменту культури та туризму обласної державної адміністрації Уляною Соколенко, очільницею управління культури і туризму Кропивницького Анною Назарець та директором обласного краєзнавчого музею Борисом Шевченком. Зустріч відбулася в Музеї історії українського хореографічного мистецтва.
«Кропивницький унікальний, адже в жодному місті в Україні, немає такого цегляного модерну. Ми сьогодні дивилися старі фотографії в музеї Осмьоркіна, де Паученко в козацьких шароварах і мати Осмьоркіна в народному одязі. Це символ україноцентричності, і Паученко, на нашу думку, це маркер міста поряд з Марком Кропивницьким і театром. На архітектуру впершу чергу приїдуть дивитися туристи», – зазначив голова громадської організації «Україна Інкогніта» Роман Маленков.
Заступниця голови Кіровоградської військової держадміністрації Катерина Колтунова наголосила, що різні культурні проєкти мають бути і формувати враження: слухові, візуальні, гастрономічні та інші. І додала, що найближчим часом розглянуть проєкт меморандуму, аби співпрацювати у подальшому з громадською організацією «Україна Інкогніто».
За словами очільника обласного краєзнавчого музею Бориса Шевченка, це цікава історія і заклад готовий включитися. Але головне не загубити компонент театру в архітектурно-театральній концепції.