На виставці представлено кілька десятків найрізноманітніших робіт, виконаних акриловими, акварельними, гуашевими та олійними фарбами в різних стилях, проте об’єднаних темою пробудження та розквіту весни – у природі та думках.
Під час відкриття виставки у рамках роботи проєкту «Кілька слів про ментальне здоров’я», що діє у музеї, Ольга розповіла про терапевтичний ефект художнього мистецтва, про особливий погляд на життя, коли ти помічаєш прекрасне у тінях від ще голих дерев, що вимальовуються довкола ранньою весною. Подібне мислення, а також вміння проживати свої емоції тут і зараз, зокрема – засобами мистецтва, це те, що може підтримати кожного в цей непростий час, у який зараз випадає нам жити.
Під час відкриття виставки кожен із відвідувачів міг обрати роботу, яка зацікавила найбільше, й обговорити з художницею. Це і «В передчутті весни», і група пейзажних замальовок, і квіти у вазах. Окрему увагу привернула й робота Ольги, намальована під час повномасштабного наступу, яка втілила у собі її почуття через небезпеку ракетних обстрілів та засвідчує зацікавлення абстракціонізмом.
Дякуємо Ользі Краснопольській за прекрасні та різноманітні весняні роботи, а всім учасникам відкриття виставки – за інтерес та участь в обговореннях.