Минулого тижня відбулася важлива подія в житті обласного краєзнавчого музею – проведений комплекс заходів із озеленення на території його структурних підрозділів: філії «Заповідник-музей І.К. Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія», філії «Музейно-природний заповідник «Тобілевичі» та музейного відділу «Меморіальний музей М.Л. Кропивницького», а також головної будівлі музею.
Сподіваємося, що нові декоративні рослини не один рік милуватимуть око та створюватимуть затишну атмосферу і гарний настрій для музейних співробітників та численних відвідувачів нашого музею та його філій.
Окрему подяку висловлюємо усім, без кого ця приємна подія могла й не статися, хто посприяв у її реалізації, а саме заступник начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації Юрій Миколаєнко, Департамент екології та природних ресурсів Кіровоградської ОДА, Департамент культури та туризму Кіровоградської ОДА за всебічну підтримку, ДП “Оникіївський Лісгосп” за надання підготовлених саджанців дерев та кущів, та Академічний обласний театр ляльок м.Кропивницький за наданий автотранспорт для їх перевезення.
Лише в єдності, спільними зусиллями зможемо подолати усі перешкоди та зробити наше місто та регіон ще кращими!