14 березня у обласному краєзнавчому музеї відбувся тематичний захід до Дня українського добровольця «Сила нескорених» і презентація нового виданння – путівника по експозиції “Україна: полум’я війни. 2014-2024”.
Старший науковий співробітник музею Володимир Мороз розповів присутнім про те, що 14 березня в Україні відзначають День українського добровольця – свято, яке завжди зустрічають з гордістю та пошаною. Також модератор представив експозицію виставки російсько-української війни музею і нове друковане видання – путівник по експозиції, що висвітлюють сучасну війну в реальному часі, в яких поєднуються два аспекти – вшанування пам’яті полеглих та боротьби, що триває. Ці проєкти стали наслідком синергії зусиль команди музею, військовослужбовців ЗСУ, родин загиблих військових, громадських діячів та волонтерів.
До присутніх звернулася партнер проєктів, заступниця начальника управління молоді та спорту Кропивницької міської ради Катерина Черкаська, яка наголосила, що наше головне завдання – показати всьому світу справжнє обличчя ненависного ворога та ціну, яку платить український народ за свою Незалежність.
Військовий психолог Рустам Тараненко поділився з присутніми власними думками про сучасну війну та про те, як надають психологічну допомогу військовим, які кожного дня роблять все задля перемоги України.
Голова ГО «Єдина родина Кропивниччини» Олена Степанок подякувала працівникам музею за те, що музеї у воєнний час висвітлюють головні події та розповідають відвідувачам про окремі персоналії сучасної російсько-української війни, про історію становлення нашого війська, яке відбувається на наших очах.
Серед присутніх також були студенти навчальних закладів, родини діючих військових та загиблих військових, громадські активісти, волонтери.