До 210-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка презентували музично-поетичну композицію «Не забудьте пом’янути незлим, тихим словом», який підготував музейно-природний заповідник «Тобілевичі» на базі Кіровоградського обласного краєзнавчого музею.
Актори Кіровоградського академічного обласного театру імені Марка Кропивницького зачитали містерію Кобзаря «Великий льох». А народна артистка України Антоніна Червінська та солістка академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни» Кіровоградської обласної філармонії Тетяна Яковенко виконали пісні за творами Тараса Шевченка.
Учениці ліцею імені Тараса Шевченка задекламували поезію Кобзаря. Учасники заходу також мали можливість помилуватися вишитими рушниками від майстрів народної творчості та з приватної колекції заслуженого працівника культури України, модератора проєкту Миколи Кравченка. Він наголосив, що на часі згадати Тараса Шевченка і читати його твори. Дякуємо за участь в музейно-поетичній композиції Театр Корифеїв Кіровоградська Обласна Філармонія/Kirovograd Regional Philharmonik та Кіровоградський обласний Центр народної творчості