Сьогодні в обласному краєзнавчому музеї вперше відкрилася виставка живих квітів. Це перша персональна виставка фіалок відомої квіткарки нашого міста Оксана Тимощук під назвою «Промінчики сонця».
Модератор заходу Вікторія Слюсаренко розповіла, що пані Оксана займається розведенням фіалок більше 5 років. Колекція квітів складає вже близько 900 видів різноманітних сортів. Оксана Тимощук була постійним учасником Міжнародної агропромислової виставки АгроЕкспо, що проходила в Кропивницькому у мирний час. А також постійно презентує свою квіткову красу на виставках-ярмарках до Дня міста. «Моя любов – фіалки» – так зустрічає відвідувачів сторінка фейсбуку Оксани Тимощук.
Пані Оксана поділилася секретами квіткової справи, розповіла як потрібно за ними доглядати, і як виникла ідея займатись саме фіалками. Оскільки ця виставка працює на підтримку Збройних Сил України, наших колег-музейників, які захищають країну, Оксана Тимощук подарувала музею 3 фіалки, які були продані на квітковому аукціоні для першого донату.
Щиро вдячні пані Оксані за співпрацю. Бажаємо подальшого творчого натхнення, щоб завжди вистачало сил і здоров’я на добрі справи, щоб квіткова колекція розросталася і тішила нас своєю красою.
Запрошуємо жителів та гостей міста відвідати виставку-продаж фіалок «Промінчики сонця», яка працюватиме 6 – 9 березня з 11:00 до 16:00. Приходьте до обласного краєзнавчого музею в ці весняні дні, радуйте себе, купуйте квіти, донатьте на ЗСУ.
Разом до Перемоги! Хай буде весна!