Сьогодні, 29 лютого, в обласному краєзнавчому музеї відбувся урочистий захід, присвячений Всесвітньому дню цивільної оборони. Працівників і ветеранів цивільного захисту міста та області з професійним днем привітали начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович та голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд і вручили обласні відзнаки.
Щирі слова вітання людям, які першими, ризикуючи життям, допомагають потерпілим висловив отець Марк, єпископ Кропивницький і Голованівський ПЦУ. До присутніх звернувся депутат Кіровоградської обласної ради Валерій Кальченко, який був міністром України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи і розповів про історію створення Державної служби надзвичайних ситуацій.
До Всесвітнього дня цивільної оборони в обласному краєзнавчому музеї було розгорнуто тематичну виставку про історію цивільного захисту Кіровоградщини. На виставці представлені експонати служб цивільної оборони, пожежно-технічної виставки-музею ГУ ДСНС України у Кіровоградській області, виставка дитячих малюнків.