Сьогодні, 28 лютого, в обласному краєзнавчому музеї відбулася розширена науково-методична нарада за підсумками роботи музейних закладів області у 2023-му році та по пріоритетних напрямках роботи у 2024-му році.
Участь в обговоренні нагальних питань музейної справи взяли директори 29 комунальних музейних закладів.
Відкрив нараду директор обласного краєзнавчого музею Борис Шевченко, який проаналізував діяльність музеїв у 2023 році, звернув увагу на їх важливій ролі у сучасному культурному просторі. Також він акцентував увагу присутніх на необхідності налагодження тісної комунікації між музеями області та застування ними промоцій і рекламування своєї діяльності. На завершення промови він побажав учасникам наради плідної роботи.
До присутніх звернулася директор департаменту культури та туризму ОВА Уляна Соколенко. Вона озвучила першочергові завдання та напрямки роботи музейних закладів у сучасних умовах. Наголосила на важливості краєзнавчої діяльності музеїв і важливості збору інформації та освітньо-просвітницькій роботі з військовослужбовцями, учасниками бойових дій сучасної російсько-української війни.
Головний спеціаліст департаменту культури та туризму обласної військової адміністрації Олена Трибуцька визначила найбільш проблемні питання в роботі музейників та шляхи їх вирішення.
В ході наради завідуюча науково-методичного відділу обласного краєзнавчого музею Лідія Кушнір ознайомила учасників зі станом розвитку музейної справи на території нашого регіону.
На завершення наради заступник директора з наукової роботи Владислав Колесніченко окреслив пріоритетні напрямки співпраці Кіровоградського обласного краєзнавчого музею з музейними закладами області у 2024 році.