Про родину Тобілевичів, яка подарувала Україні чотирьох корифеїв українського театру, про псевдонім “Карпенко-Карий”, про перше кохання письменника, про роль “Назара Стодолі” в житті митця. Про ці та інші факти біографії українського драматурга Івана Карпенка-Карого розповідає у своєму літкасті Каріна Бондаренко, яка зайняла перше місце в конкурсі КрутеЗНО-2023.
Тішить, що молодь цікавиться й досліджує біографії наших видатних земляків. Ділимося прямим посиланням на літкаст: Варто послухати : Каріна Бондаренко про корифея Івана Карпенка-Карого https://litcom.com/post/232
Довідково: Конкурс КрутеЗНО-2023 за біографіями українських письменників Київська Мала академія вже другий рік поспіль проводить спільно з українською мережею про книги LitCom. Літкаст Каріни Бондаренко набрав найбільшу кількість балів за результатами глядацького прослуховування. Цей літкаст також одержав досить високі бали від журі, тому переміг у номінації “Фундатори”. Усі літкасти завантажені на мобільний застосунок, то прослухати його можна після завантаження LitCom на свій мобільний телефон.