12 грудня в обласному краєзнавчому музеї у рамках музично-краєзнавчого проєкту «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине» панував світ поезії, музики та духовності – молодь знайомилась з творчістю поета, журналіста, громадського діяча Анатолія Каретного.
У вітальному слові до гостей заходу, модератор проєкту, заслужений працівник культури України Микола Кравченко розповів, що Анатолій Каретний в цьому році став лавреатом Міжнародної літературної премії імені Пантелеймона Куліша, лавреатом літературної премії імені Василя Юхимовича та отримав Всеукраїнську літературну премію імені Леоніда Народового. Лірична поезія автора показує його душу щиро, відкрито, без прихованих сенсів, а теми близькі для кожної людини – любов до батьків, батьківщини, краси природи. «Його вірші мають резонанс в Україні, про нього пишуть, про нього говорять, про нього знають, і дуже приємно, що такий талант поруч з нами, в нашому місті» – звернув увагу студентів поет Олександр Косенко.
Зустріч пройшла за участі заслуженого вчителя України Лариси Гайдай, композиторів Сергія Колчина та Олександра Чеботаря, які виконали пісні на слова Анатолія Каретного. Учасниками зустрічі були студенти Донецького державного університету внутрішніх справ та Центральноукраїнського державного університету ім. Володимира Винниченка. На згадку про зустріч Анатолій Каретний передав до фондів краєзнавчого музею свої збірки «Сходження» та «Лірик».