Сьогодні, 7 грудня в обласному краєзнавчому музеї відбувся щорічний обласний методичний семінар «Музей традиційний та інноваційний». У семінарі взяли участь директори та наукові співробітники музейних закладів області.
Відкрив семінар директор обласного краєзнавчого музею Борис Шевченко, який підкреслив, що на сьогодні музеї є серед тих провідних закладів культури, які в цілому формують уявлення про наш регіон.
До присутніх також звернулася директор Департаменту культури та туризму ОВА Уляна Соколенко. Вона наголосила на важливій ролі музеїв у збереженні та у дослідженні історичних подій як минулих років, так і сьогодення.
Під час семінару було розглянуто низку актуальних питань музейної сфери, зокрема про застосування цифрових послуг у закладах культури та використання онлайн-сервісів для проведення віртуальних екскурсій. Також обговорили роль музейної педагогіки у вихованні підростаючого покоління.
Завідувачка Етнолабораторії, менеджерка із міжнародних зв’язків громадської організації «Баба Єлька» Світлана Листюк презентувала учасникам семінару фольклорно-етнографічний проєкт «Баба Єлька» та розповіла про співпрацю громадської організації з вітчизняними та зарубіжними музеями.
Директор Гайворонського краєзнавчого музею Микола Працьовитий презентував музейникам туристичний напрямок діяльності на території Гайворонської територіальної громади.
Під час семінару учасники отримали корисні знання та обмінялися практичним досвідом, необхідним для подальшої роботи музейних закладів.