Обласний краєзнавчий музей та Парламент дітей міста Кропивницького підписали Меморандум про співпрацю та взаємодію.
Друга тематична зустріч із головами парламентів закладів освіти міста відбулася сьогодні, 30 листопада, в Кіровоградський обласний краєзнавчий музей. Про Голодомор-геноцид 1932-1933 р. на теренах нашої області та України учнівській молоді розповів старший науковий співробітник Сергій Мілютін.
В рамках заходу директор обласного краєзнавчого музею Борис Шевченко та голова Парламенту дітей міста Кропивницького Костянтин Черевко підписали Меморандум про співпрацю та взаємодію. «В нашій країни чудова та талановита молодь, ви – наше майбутнє, будемо співпрацювати та втілювати в життя спільні проєкти» – зазначив Борис Шевченко.
Як розповіла координатор Парламенту дітей Ірина Завражна угода є тристоронньою між обласним краєзнавчим музеєм, Парламентом дітей та Міським центром дитячої та юнацької творчості, і вже заплановано проведення щомісячних тематичних зустрічей з історії та краєзнавства.
Впевнені, що це початок плідної співпраці, і щиро дякуємо учасникам зустрічі, які долучилися до благодійної акції #Зігріймо_захисників на підтримку бійців 124 окрема бригада територіальної оборони ЗСУ.