Сьогодні, 12 жовтня, в рамках проєкту «Культура в дії» у Музеї історії українського хореографічного мистецтва відбулася творча зустріч з балетмейстером Народного хореографічного ансамблю “Пролісок”, кандидатом педагогічних наук Олександром Скрипником.
Модератор заходу, завідуюча Музею хореографії Оксана Чонтай розповіла присутнім, що ансамбль «Пролісок» був створений народним артистом України, професором Анатолієм Єгоровичем Коротковим понад півстоліття тому. Анатолій Єгорович створив «Пролісок» не просто як хореографічний ансамбль, а як цілісну освітню систему, що перетворилася в обласну школу мистецтв.
Олександр Скрипник розповів цікави моменти з історії колективу, вихованцем якого він є, а також про те, чим сьогодні живе колектив. Ансамбль «Пролісок» є однією з найкращих шкіл українського народного танцю України, яка зберігає і популяризує славетні танцювальні традиції нашого краю та України. Вже багато років колектив займається благодійною діяльністю, яка під час повномасштабного вторгнення розширилася та активізувалася.
Щиро дякуємо нашим танцювальним колективам, які тримають культурний стрій, зберігаючи національні традиції та допомагаючи Збройним Силам України! Разом до Перемоги!