Сьогодні, 11 жовтня, за ініціативи управління освіти Кропивницької міської ради, координації Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників у Музеї історії українського хореографічного мистецтва працював творчий простір для керівників хореографічних гуртків закладів освіти міста.
Консультант Міського центру професійного розвитку педагогічних працівників Тетяна Горбунова ознайомила зі змінами в законодавстві щодо програм позашкільної освіти та в атестації педагогічних працівників.
В свою чергу завідуюча Музею хореографії Оксана Чонтай розповіла про можливості співпраці музею з хореографічними колективами, організацію пізнавальних тематичних заходів для дітей та провела екскурсію для гостей, які вперше завітали до Музею хореографії.
Тішить, що Музей історії українського хореографічного мистецтва стає дієвим майданчиком спілкування хореографічної спільноти!
Нагадуємо, що музей працює з понеділка по п’ятницю, з 9-00 до 17-00 за адресою: вул. Велика Перспективна, 33. Запис на екскурсію за тел. (0522) 24-19-62