26 вересня співробітники відділу науково-просвітницької та експозиційної роботи краєзнавчого музею, спільно з фахівцями Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, провели тематичний захід до Всесвітнього дня туризму.
Модератор заходу Вікторія Слюсаренко привітала всіх причетних з Всесвітнім днем туризму та ознайомила гостей з туристичними магнітами області.
Методист методичного кабінету Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Андрій Пропадущий розповів дітям про види туризму, захоплюючі мандрівки та роботу обласного центру туризму. А також ознайомив всіх присутніх з різноманітною діяльність гуртків обласного центру туризму.
Інструктор з туризму спортивного відділу Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Юрій Конюх провів туристичний квест, під час якого діти отримали практичні навички з туристичного орієнтування та відчули себе справжніми туристами. Щиро дякуємо досвідченим інструкторам Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді за багаторічну, плідну співпрацю з обласним краєзнавчим музеєм і вітаємо з професійним святом! Бажаємо міцного здоров’я, підкорення нових вершин, успіхів і процвітання! Разом до Перемоги!