Сьогодні, 20 вересня, у рамках 53-го Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти» відбулася знакова подія – відкриття оновленої експозиції Музею історії хореографічного мистецтва. Відтепер музей розміщується у Музейному історично-мистецькому просторі за адресою: вул. Велика Перспективна, 33.
На відкритті були присутні начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович, перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк, директор Департаменту культури та туризму ОВА Уляна Соколенко, керівники хореографічних колективів, громадськість міста.
Директор обласного краєзнавчого музею Борис Шевченко зазначив, що Кіровоградщина отримала без залучення бюджетних коштів ще один об’єкт культурної спадщини – оновлений Музей історії хореографічного мистецтва, який виконує дуже важливу функцію. «Ми працюємо в умовах війни і всі мають чітко розуміти, за що ми воюємо – за нашу культуру, традиції та ідентичність. Саме про історію розвитку українського хореографічного мистецтва в Україні та за її межами можна дізнатися в нашому музеї» наголосив Борис Шевченко.
Музей працюватиме з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 17-00. Замовити екскурсії можна за телефоном (0522) 24 19 62