Сьогодні, 11 липня, в обласному краєзнавчому музеї відбулася тематична екскурсія виставкою старовинних монет із зібрання відомого земляка, науковця та краєзнавця, знаного колекціонера та збирача старожитностей, нумізмата Ігоря Тихоновича Бабанського.
Про історію грошового обігу на території України від найдавніших часів та зі змістом нумізматичної колекції, що нараховує 350 монет та предметів фалеристики, гостям музею розповів заступник директора музею з наукової роботи Владислав Колесніченко. Він зазначив, що монети, які ще називають «свідками історії», є надзвичайно цінним історичним джерелом для дослідження історичних, економічних та політичних процесів, які відбувалися у різні часи на території нашої держави. «Значною мірою, завдяки зусиллям Ігоря Бабанського було зібрано унікальну колекцію монет, яка нині є окрасою фондового зібрання обласного краєзнавчого музею» – наголосив заступник директора музею.
Запрошуємо усіх бажаючих, жителів та гостей нашого міста завітати до нашого музею та ознайомитися з нумізматичною виставкою, яка експонуватиметься до 20 липня цього року!