На святкуванні 183-ї річниці від дня народження Марка Кропивницького відділ Кіровоградського обласного краєзнавчого музею – Меморіальний музей М. Л. Кропивницького оголосив про задум створення сучасного видання книги казкових п’єс Марка Кропивницького.
Дуже приємно, що про намір фінансово та ідейно підтримати проєкт під кодовою назвою «Казкар Кропивницький» одразу висловив Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького в особі директора театру Вячеслав Вандрашек.
Неоціненний вклад в проєкт вже внесли ще одні наші побратими в справі уславлення імені та постаті Марка Кропивницького, а саме мережа закладів POINT в особі Ресторація Кропивницьких, які реалізували акцію зі збору коштів на оплату першого етапу проєкту – 5 000 грн. на створення ілюстрацій до книги від талановитої художниці Ольга Краснопольська.
Щиро дякуємо «Ресторації Кропивницьких» (окрема подяка – великому другові Меморіального музею М. Л. Кропивницького Олександр Лещенко) за підтримку! Також вдячні усім, хто, власне, взяв участь у акції зі збору коштів. Ви чудові!
Робота триває!!!