Минулого тижня в обласному краєзнавчому музеї пройшов другий потік музейно-археологічної практики студентів факультету історії, бізнесу, освіти, права Центральноукраїнського державного університету ім. Володимира Винниченка.
Студенти опрацювали матеріали скіфського поселення Тарасівка 1 з Кропивницького району, кожен із студентів науково описав по кілька фрагментів скіфської кераміки і кераміки грецького походження. Керівник практики, заступник директора з обліку і збереження музейних цінностей Павло Рибалко ознайомив студентів з експозицією археології краєзнавчого музею, і більш детально з колекцією скіфських баб.
Також студенти дізналися під час практики про археологічні дослідження на території колишньої земляної фортеці у місті Кропивницькому, про історію музею на виставці «Від колекції з реалки до провідної інституції в області». На завершення вони ознайомились з експозиціями відділу природи, зокрема з популярними туристичними об’єктами краю, знаними дослідниками, корисними копалинами, рослинним та тваринним світом Кіровоградщини.