Сьогодні, 23 травня, в обласному краєзнавчому музеї до Дня Героїв відбулася презентація тематичної виставки «Воїни. Історія українського війська» від Українського Інституту національної пам’яті.
Старший науковий співробітник відділу історії Сергій Мілютін розповів про історію створення та військові традиції українського війська від часів давньої Русі до наших днів. Він зазначив, що невипадково виставка відкривається 23 травня, адже саме в цей день 1938 року був убитий радянськими спецслужбами український військовий та політичний діяч, командир Січових стрільців, командант УВО, засновник та голова ОУН Євген Коновалець (1891-1938).
Виставка «Воїни. Історія українського війська» покликана наочно ознайомити з особливостями одностроїв та зброї, які були характерні для різних історичних епох та формацій українського війська. Організатори виставки спробували показати шлях, який пройшли війська України від Русі до сьогодення. А реальні учасники російсько-української війни на світлинах репрезентують сучасні Збройні сили України.
Запрошуємо жителів та гостей міста до обласного краєзнавчого музею ознайомитися з тематичною виставкою та більше дізнатися про історію українського війська!