Сьогодні, 17 травня, напередодні Міжнародного дня музеїв та Дня вишиванки в обласному краєзнавчому музеї пройшов вечір української музики «Земле наша Україно, живи і процвітай!» у виконанні вихованців Музичної школи №1 імені Генріха Нейгауза міста Кропивницького.
Для присутніх на вечорі прозвучали твори українських композиторів, народні та сучасні пісні. Мовою музики юні музиканти розповідали про Україну, про традиції та звичаї українського народу. Згадали й про наших мужніх захисників та захисниць, які сьогодні боронять Україну.
Слова вдячності за чудовий музичний вечір висловив директор обласного краєзнавчого музею Борис Шевченко. Він вручив подяку колективу музичної школи за співпрацю та висловив сподівання на подальші спільні проєкти, спрямовані на збереження та популяризацію культури рідного краю.
У свою чергу директор музичної школи імені Генріха Нейгауза Євгенія Малявкіна привітала колектив музею з прийдешнім професійним святом та побажала усім нам мирного неба та скорішої Перемоги!