Сьогодні, 16 травня, в обласному краєзнавчому музеї в рамках відзначення Міжнародного дня рослин презентували фотовиставку «Вразлива краса».
Автором фотографій, представлених на виставці, є старший науковий співробітник відділу історії, викладач ліцею «Науковий», співробітник Регіонального центру наукових досліджень з історії України, один із засновників історико-краєзнавчого дискусійного клубу «Кліо», засновник групи «Природа Кіровоградщини», дослідник історії і палкий любитель природи – Сергій Мілютін
Модератор презентації, завідувачка відділу природи краєзнавчого музею Вікторія Слюсаренко зауважила, що всі заходи, які проводяться в рамках святкування Міжнародного дня рослин, спрямовані на обговорення проблем навколишнього середовища та на захист довкілля. Фотографування рослин та організація фотовиставок є однією з форм такої роботи. «Вразлива краса» знайомить відвідувачів з тендітними весняними квітами, більшість з яких є регіонально рідкісними на території нашої області або занесені до Червоної книги України.
Сергій Мілютін зазначив, що природа нашої землі унікальна та різноманітна і дуже важливо підвищувати екологічну свідомість серед населення, сприяти тому, щоб наступні покоління українців застали більше різноманіття та багатств природи.
На презентацію виставки завітали колеги автора, друзі, однодумці. З вітальними словами звернулися провідний науковий співробітник відділу історії Алла Забабуріна та заступник директора з наукової роботи Влад Колесниченко, який оголосив подяку Сергію Мілютіну за плідну співпрацю з відділом природи, презентацію фотовиставки та вагомий внесок у дослідження і популяризацію природи рідного краю.
Завершенням презентації стала дегустація запашного і корисного чаю із лікарських трав нашого регіону.
Запрошуємо відвідати фотовиставку «Вразлива краса», яка буде експонуватися в обласному краєзнавчому музеї протягом місяця!