Сьогодні, 12 травня, в обласному краєзнавчому музеї відбулася історико-просвітницька лекція, присвячена Тижню Відкритого Уряду. Модератор заходу, старший науковий співробітник відділу історії обласного краєзнавчого музею Сергій Мілютін зазначив, що це спільна ініціатива обласного краєзнавчого музею, Регіонального центру наукових досліджень з історії України та управління молоді та спорту Кіровоградської обласної військової адміністрації.
Участь у лекції взяли студенти Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.
З вітальним словом до присутніх звернувся начальник відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління молоді та спорту Кіровоградської ОВА Владислав Волошин. Він зазначив, що завдяки Збройним силам України сьогодні є можливість проводити просвітницькі заходи для молоді, тому важливо й надалі підтримувати наших військових і спільними зусиллями наближати Перемогу.
Під час лекції виконуючий обов’язки директора Регіонального центру наукових досліджень з історії України Артем Безшкуренко розповів про специфіку виконавчої влади в Україні, про її функції та чинники, які впливають на її якість.
Про Генеральний та Державний секретаріати, про Раду міністрів Української держави присутнім детально розповів Сергій Мілютін.