Сьогодні, 10 травня, в рамках проєкту «Музейна школа – онлайн» завідувачкою науково-методичного відділу обласного краєзнавчого музею Лідією Кушнір та старшими науковими співробітниками відділу Ларисою Бондаренко та Ларисою Яременко проведено заняття з новопризначеними директорами музейних закладів області. Участь у занятті взяли директорка Світловодського міського краєзнавчого музею Ніна Сокуренко та директорка музею «Спартак» села Красногірка Юлія Зівертс.
В ході навчання їх було ознайомлено з законодавчими засадами діяльності музеїв, основними напрямками музейної роботи, а також розглянуто питання обліку музейних фондів та ведення фондової та загально-музейної документації.
Директори розповіли про роботу очолюваних ними музеїв на сучасному етапі та познайомили колег з планами на майбутнє, а також торкнулися проблемних питань, що виникають у повсякденній музейній роботі.
Також науковими співробітниками науково – методичного відділу для музейників області підготовлені тестові завдання та контрольні запитання для самостійного опрацювання з метою підвищення фахового рівня.