Сьогодні, 4 травня, в обласному краєзнавчому музеї відбулася творча зустріч із художнім керівником зразкового художнього колективу хореографічного ансамблю «Алегро» Наталією Мілентій.
Оксана Чонтай, завідувачка Музею історії українського хореографічного мистецтва відзначила, що продовжується серія зустрічей в краєзнавчому музеї із творчими волонтерами у рамках проєкту «Культурний фронт у дії». Одним із самобутніх колективів, який має власний творчий почерк і займається потужною волонтерською діяльністю, є зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Алегро».
Його керівниця Наталія Мілентій розповіла про становлення колективу та його діяльність у воєнний час. З початку повномасштабної війни велика творча родина – хореографи, вихованці та їх батьки, проводить постійну волонтерську роботу: плетуть маскувальні сітки, «кікімори», захисні каски, створюють обереги, заготовляють, сушать овочі та фрукти, підтримують своїх вихованців, які боронять країну на полі бою. Колектив є учасником благодійних мистецьких заходів.
На згадку про зустріч керівниця Наталія Мілентій передала до Музей історії українського хореографічного мистецтва патріотичні обереги та афішу колективу.