Сьогодні, 26 квітня, в обласному краєзнавчому музеї відкрилась філателістична виставка «Креативна зброя Укрпошти» на підтримку благодійної акції «Кіровоградщина – бойовим медикам». У відкритті взяли участь студенти Кіровоградського медичного фахового коледжу ім. Є.Й. Мухіна.
У краєзнавчому музеї експонується благодійна виставка «Відлуння війни, що триває» на підтримку бойових медиків, які з початку російсько-української війни поруч з бійцями Збройних сил України захищають країну на фронті. Наша підтримка для них як моральна, так і матеріальна дуже важлива зазначила завідувач відділу історії Валентина Пархомчук.
Про ідею благодійної акції та важливість забезпечення бойових медиків засобами рятування життя бійців розповіла Ірина Гуцалюк, волонтер ГО «Серця матерів та ветеранів війни Кропивницького».
Філателістичну виставку «Креативна зброя Укрпошти» презентувала головний зберігач фондів краєзнавчого музею Зоя Грицайова. Вона зазначила, що марка з російським кораблем розбурхала класичне хобі. Всі представлені поштові знаки слугують маркерами подій війни, фіксуючи, візуалізуючи їх та є креативною зброєю проти ворога.
В свою чергу, начальник відділу поштових послуг Укрпошти Алла Гольша додала, що кожна марка – наша історія і, придбавши її, можна зробити свій внесок у Перемогу. З початку війни Укрпоштою вже було перераховано значну суму на благодійність та допомогу Збройним силам України.
Старший науковий співробітник відділу історії Володимир Мороз розповів майбутнім медикам про експонати виставок «Відлуння війни, що триває» та «Україна: полум’я війни».
Запрошуємо жителів та гостей міста відвідати виставку «Креативна зброя Укрпошти» та долучитись до збору коштів на евакуаційний автомобіль для військових медиків Кіровоградщини.