Сьогодні, 20 квітня, у Бобринецькому міському краєзнавчому музеї ім. М.Смоленчука за підтримки обласного краєзнавчого музею відбулася презентація виставки Галузевого державного архіву Українського інституту національної пам’яті – «Комунізм = Рашизм».
До присутніх звернувся директор обласного краєзнавчого музею Борис Шевченко. Він зазначив, що Бобринець став третім містом області, де експонується ця виставка, до цього вона була презентована у Кропивницькому та в Олександрії. ЇЇ актуальність вкрай важлива, адже вона проводить історичні паралелі, які показують тотожність комуністичного та рашистського режимів та їх методів знищення української державності.
В свою чергу заступник міського голови міста Бобринець Наталія Яворська подякувала обласному краєзнавчому музею за сприяння відкриття виставки і зауважила, що важливо розповідати та пам’ятати про історичні злочини тоталітарних режимів на території України. А також подякувала воїнам, волонтерам, всім громадянам, які разом наближають нашу Перемогу.
Виставка «Комунізм = Рашизм» експонуватиметься у міському краєзнавчому музеї протягом двох тижнів – з 20 квітня до 4 травня.