Сьогодні, 5 квітня, в обласному краєзнавчому музеї відбулася творча зустріч із художнім керівником зразкового колективу-студії хореографічного мистецтва «Аеліта» Олександрою Ткаченко.
Це вже другий захід у рамках проєкту обласного краєзнавчого музею – «Культурний фронт у дії». Модератор заходу, завідувачка Музею історії українського хореографічного мистецтва Оксана Чонтай повідомила, що у місті Кропивницькому відбулося близько 400 різноманітних заходів за участі творчих колективів міста, у рамках яких на підтримку Збройних сил України було зібрано 1 млн. 300 тис. грн. Одним із учасників цих культурних заходів був колектив-студія хореографічного мистецтва «Аеліта».
Про життя великої творчої команди танцювального колективу до та після початку повномасштабної війни розповіла його засновниця, художній керівник Олександра Ткаченко. Окремо вона зупинилась на спільній волонтерській діяльності хореографів, маленьких танцюристів та їхніх батьків, які разом робили все, щоб наблизити перемогу. Це плетіння сіток, готування сухих супів, надання гуманітарної допомоги від закордонних партнерів та друзів колективу, відвідини поранених воїнів у шпиталі та багато інших ініціатив, спрямованих на допомогу нашим військовослужбовцям.
Як зазначив художній керівник народного хореографічного ансамблю «Світанок» Максим Печененко, який взяв участь у заході, культурний фронт продовжує діяти, тому є надзвичайно важливою підтримка з боку громадськості усіх проєктів, які на сьогодні ініціюють та реалізують творчі колективи.