Сьогодні, 31 березня, напередодні Міжнародного дня птахів в обласному краєзнавчому музеї презентували фотовиставку «Крилаті вісники весни». Автор якої кандидат історичних наук, провідний науковий співробітник відділу обліку та охорони пам’яток культурної спадщини музею Вадим Колєчкін.
Модератор заходу, завідувачка відділу природи Вікторія Слюсаренко зазначила, що автор є великим шанувальником природи і має захоплення – фотографувати пернатих. І не просто фотографувати, а вміє підловити цікаві моменти із життя птахів. На виставці представлені водоплавні птахи, лісові, хижі та інші, фото яких автор зробив в межах нашого міста.
На презентацію завітали друзі, колеги, однодумці, щоб підтримати, подивитись на чудові фотороботи і сказати добре слово автору. Зокрема, Вадима Колєчкіна з презентацією фотовиставки привітали бібліотекарка краєзнавчого музею Мирослава Єгурнова, фотографи з досвідом Лариса Лебедєва, старший науковий співробітник відділу історії, викладач ліцею «Науковий», засновник групи «Природа Кіровоградщини», куратор історико-дискусійного клубу «Кліо» Сергій Мілютін, а також завідувачка відділу мистецтв Обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.Чижевського Світлана Ушакова. Гості зазначили, що автор має неабияку витримку, спостережливість і бажання ділитися красою природи з оточуючими.
Від імені адміністрації обласного краєзнавчого музею заступник директора з наукової роботи Владислав Колесніченко оголосив подяку Вадиму Колєчкіну за плідну співпрацю з відділом природи, створення фотовиставки «Крилаті вісник весни», дослідження і популяризацію природи рідного краю. Шановні друзі, запрошуємо відвідати нашу фотовиставку, яка подарує вам естетичну насолоду і позитивні емоції!