Сьогодні, 28 березня, в обласному краєзнавчому музеї відбулася чергова публічна лекція, присвячена визначним діячам нашого краю, у рамках історико-краєзнавчого дискусійного клубу «Кліо».
Модератор заходу Сергій Мілютін розповів про відомих лікарів нашого міста, зокрема про їх будинки, що збереглися до наших днів, у тому числі про будинок родини Мейтусів.
Про унікального єлисаветградського лікаря Сергія Самуїловича Мейтуса, батька видатного українського композитора Юлія Мейтуса розповіла кандидат мистецтвознавства, заслужена діячка мистецтв України Марина Долгіх. Вона детально зупинилась на атмосфері, що панувала у будинках Мейтуса в Єлисаветграді та Харкові, розповіла про його лікарню та про те значення, яке вона відігравала в житті нашого міста, про цікаві факти з 70-річної практики відомого лікаря.
Музичною ілюстрацією заходу прозвучали твори Фридерика Шопена, улюбленого композитора Сергія Мейтуса, у виконанні студентів Кропивницького музичного фахового коледжу Дениса Чуба та Мар’яни Вихрист.