28 березня 2023 з нагоди відзначення Міжнародного дня театру в Меморіальному музеї Марка Кропивницького відбулася творча зустріч з колективом Муніципального театру сатири.
Про своє зацікавлення творчістю М. Кропивницького та роботу над постановкою його п’єси “По ревізії” розповіли режисер-постановник Роман Бутовський, актор та співзасновник театру – Олександр Тесля, а також актор Микола Барабуля.
Актори розповіли студентам-медикам про осмислення класичного сюжету та його актуальність, поділилися враженнями від процесу створення власних фішок, як-от введення в постановку оповідача, що виголошує конферанс.
Загалом цією постановкою колектив Муніципального театру сатири ще раз в найкращих еталонних традиціях, започаткованих Театром корифеїв, продемонстрував, що театр – синтетичне мистецтво, тож крім майстерної акторської гри постановка п’єси наповнена танцями та піснями. А щоб підкреслити актуальність матеріалу, було використано саме сучасну музику та танцювальні рухи. Лампова та дружня атмосфера зустрічі попри негоду створила справжнє відчуття Свята театрального мистецтва.