Сьогодні, 17 березня, студенти – практиканти ЦНТУ ознайомились з експонатами постійної виставки «Україна: полум’я війни. 2014-2023», присвяченої подіям сучасної російсько-української війни. Екскурсію для них провів старший науковий співробітник відділу історії обласного краєзнавчого музею Володимир Мороз.
Він розповів про ключові події війни та розповів про експонати виставки, зокрема про особисті речі наших воїнів-земляків, які боронили Україну ціною власного життя. Володимир Мороз наголосив, що необхідно пам’ятати про подвиг наших воїнів та постійно нагадувати про історичні події боротьби українського народу за свою свободу і незалежність, формувати колективну історичну пам’ять, без якої не можливе майбутнє нашої держави.
Студенти також зробили свій внесок у збереження пам’яті про історичні події сьогодення. Один з них, Володимир Семенюк передав для тематичної виставки військовий трофей, захоплений нашими воїнами під час боїв у Херсонській області – тубус від реактивної штурмової гранати РШГ-1.