З 6 березня розпочалася традиційно-весняна місячна практика студентів ІІ курсу ЦНТУ у фондах обласного краєзнавчого музею (керівники – Ганна Бондаренко та Павло Рибалко).
За попередній тиждень вони вже встигли ознайомитися із основами фондової роботи у державних музеях та здійснити перший власний опис предметів, пов’язаних із творчим доробком наших сучасних театралів. Також практиканти документально оформили діяльність у музеї пересувної виставки «Україна – єдина країна», яка була створена співробітницями відділу фондів.
Заключним акордом їх роботи по згаданій виставці стало її відвідування. Із виставкою 14 березня ознайомила зберігач відділу фондів Олена Король.
Аліна, Володимир, Вікторія із щирим захопленням офлайн переглянули матеріали виставки, які нам розповідають про здобуття незалежності України, про останній шлях Тараса до України, подвижницьку справу легендарного українського філателіста Олександра Канівця.
Нагадуємо, що виставка «Україна – єдина країна» в музеї на цьому тижні експонується останні дні та скоро від’їжджає до Одеси. Поспішайте!!!