Сьогодні в обласному краєзнавчому музеї відбулася розширена науково-методична нарада за підсумками роботи у 2022-му році та по пріоритетних напрямках роботи у 2023-му році. Участь в обговоренні нагальних питань музейної справи взяли директори 29 комунальних музейних закладів.
До учасників звернулася директор департаменту культури та туризму обласної військової адміністрації Ул’яна Соколенко. Вона озвучила першочергові завдання та напрямки роботи музейних закладів у сучасних умовах.
Головний спеціаліст департаменту культури та туризму ОВА Олена Трибуцька визначила найбільш проблемні питання в роботі музейників та шляхи їх вирішення.
Директор обласного краєзнавчого музею Борис Шевченко наголосив на необхідності здійснення концептуальних змін у діючих експозиціях, комплектуванні фондів та під час реалізації виставкових проєктів з урахуванням реалій російсько-української війни.
В ході наради учасники ознайомилися зі станом розвитку музейної справи на території нашого регіону та визначили основні напрямки співпраці між обласним краєзнавчим музеєм та музейними закладами області у 2023-му році.