1 березня в обласному краєзнавчому музеї, у рамках громадського просвітницького проєкту «Зі словом і зброєю – до Перемоги!», відбулася творча зустріч з поетом Олександром Косенком. Це вже третій захід у рамках реалізації проєкту.
У заході взяли участь місцеві поети, студентська молодь та військовослужбовці. Говорили про важку щоденну боротьбу з споконвічним ворогом та про майбутню перемогу України.
До присутніх звернувся директор музею Борис Шевченко. Він наголосив на важливості патріотичного виховання молоді на героїчних прикладах наших воїнів, які нині боронять Україну від російських загарбників.
Олександр Косенко презентував антологію про війну «Досвід війни: Українські голоси». Збірку було видано у рамках проєкту, покликаного згуртувати українців через творчість, розповісти про митців, які переживають війну в Україні на власному досвіді. Також він ознайомив присутніх з автобіографічним романом «Майже війна: обміть», автором якого є молодий український воїн Максим Парфіненко.
Військовослужбовець ЗСУ Сергій Кваша у своєму виступі згадав про бойових побратимів і зазначив, що лише патріотично налаштовані та по справжньому вмотивовані українські захисники, здатні протистояти сильному та підступному ворогові – російській федерації. Їх щоденний подвиг на передовій є прикладом для нинішньої молоді, яка після перемоги відбудовуватиме Українську державу.
Зі словами вдячності до наших воїнів звернулася директорка Музичної школи імені Генріха Нейгауза міста Кропивницького Євгенія Малявкіна.
Викладачі школи виконали для присутніх українську музичну композицію, а поети – учасники студії «Ліра» та літературного клубу «Вітрила» прочитали вірши, присвячені подіям сучасної російсько-української війни.
Віримо у ЗСУ! Україна переможе!