Сьогодні, напередодні Дня пам’яті Героїв Крут, у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відбувся захід «Наші земляки у битві під Крутами».
На початку заходу заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Лісота зазначив, що події під Крутами є важливим епізодом в історії України та проявом надзвичайного героїзму нашого народу у боротьбі з зовнішньою агресією.
Заступник голови Кіровоградської обласної ради Дмитро Лінько зробив акцент на подвигах захисників Крут у боротьбі проти військ більшовицької Росії.
Начальник відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління молоді та спорту облдержадміністрації Владислав Волошин наголосив на важливості патріотичного виховання сучасної молоді на прикладах учасників національно-визвольних змагань 1917 – 1921 років.
Старший науковий співробітник відділу історії обласного краєзнавчого музею Сергій Мілютін презентував присутнім виставку «100 років боротьби. Українська революція 1917–1921 рр.». Зокрема, він проаналізував події, що сталися під Крутами, а також розповів про наших земляків, які взяли безпосередню участь у тих подіях: про Сергія Горячка, Семена Могилу, Володимира Шульгина, Левка Прядка та Михайла Михайлика.
У сьогоднішньому заході взяли участь представники студентської молоді, громадська організація «Молодіжний центр Кіровоградської області», науковці та краєзнавці.
Бій під Крутами став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність, прикладом для нинішнього та майбутніх поколінь.