21 грудня 2021 року з нагоди 100-річчя Української революції 1917 – 1921 рр. та 160-ї річниці від дня народження Євгена Чикаленка Регіональний центр наукових досліджень з історії України організував і провів круглий стіл «УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ 1917 – 1921 РОКІВ: ПОГЛЯД КРІЗЬ СТОЛІТТЯ».
Захід відбувся у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї під егідою Управління комунікацій з громадськістю та інформаційної діяльності КОДА.
З вітальними виступами до учасників круглого столу звернулися Віталій Останній, начальник Управління комунікацій з громадкістю та інформаційної діяльності облдержадміністрації та Ірина Смаглюк, директорка обласного краєзнавчого музею. Участь у заході взяла також Ульяна Соколенко, директорка Департаменту культури та туризму Кіровоградської ОДА.
Зі своїми доповідями на круглому столі виступили: Юрій Митрофаненко, кандидат історичних наук, старший викладач Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. В. Сухомлинського, Інна Вівсяна, кандидат історичних наук, доцент Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка, Сергій Мілютін, старший науковий співробітник обласного краєзнавчого музею, Валентина Пархомчук, завідуюча відділом історії обласного краєзнавчого музею та Павло Рибалко, заступник директора обласного краєзнавчого музею.
Також виступив Вадим Колєчкін, співробітник Державного архіву Кіровоградської області, який проанонсував презентацію найближчим часом збірника документів по історії Кіровоградщини в роки Української революції 1917 – 1921 рр.
Модерував круглий стіл директор Регіонального центру Борис Шевченко.
Дослідники, які представили свої напрацювання отримали сертифікати про участь у круглому столі, а всі присутні – ознайомилися також з виставкою «Євген Чикаленко. Із родинного архіву», яка діє в обласному краєзнавчому музеї.