Щиро вітаємо нашого колегу – Рибалка Павла Павловича, заступника директора з обліку і збереження музейних цінностей, з отриманням обласної премії в галузі культури “Духовний скарб Кіровоградщини” у номінації “За вагомий внесок в збеpеження та популяpизацію культуpної спадщини”.
Майже 30 років Павло Павлович присвятив самовідданому служінню музейній справі, коли розпочав свою діяльність із пам’яткоохоронної роботи в області, а сьогодні – в галузі збереження культурної спадщини. Він плідно формує Музейний фонд України, який, завдяки його наполегливій роботі, значно поповнився музейними колекціями, персональними фондами видатних особистостей Кіровоградщини та раритетами.
Окремий напрямок його роботи – реставрація музейних предметів. Особиста наполегливість стала запорукою реставрації значної кількості експонатів, в тому числі і з колекції Олександра Ільїна. Безпрецедентним було вирішення питання реставрації меморіального кабінету Володимира Винниченка, що тепер став окрасою експозицій музею. Була відреставрована і уся археологічна кераміка. Реставрація вдихнула нове життя в значну кількість музейних предметів, які зараз експонуються у оновлених експозиціях Кіровоградського обласного краєзнавчого музею.