У Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відбувся вечір пам’яті, приурочений до 82-ої річниці з дня народження заслуженого працівника культури України, кандидата мистецтвознавства, лауреата обласної краєзнавчої премії ім. В. Ястребова, лауреата обласної премії «Духовний скарб Кіровоградщини» у номінації «За вагомий внесок у збереження та популяризацію культурної спадщини», автора книг «Степова Терпсихора», «Там, де Ятрань…», людини, яка своє життя присвятила українській народній хореографії Борису Кокуленку. В рамках заходу було презентовано виставку «Танець – любов його життя», створену співробітницями музею історії українського хореографічного мистецтва.
З вітальним словом до присутніх звернулась директор Кіровоградського обласного краєзнавчого музею Ірина Смаглюк, яка відмітила вагомий внесок Бориса Кокуленка у розвиток та популяризацію української народної хореографії , а також у створення відділу обласного краєзнавчого музею – музею історії українського хореографічного мистецтва.
Про співпрацю з Б.Кокуленком у процесі створення музею хореографії розповів заступник директора з обліку і збереження музейних цінностей Павло Рибалко Спогадами про спільні роки, проведені у заслуженому ансамблі народного танцю України «Ятрань» поділився з присутніми заслужений працівник культури України, художній керівник ансамблю «Ятрань» у 1986-2003 роках Василь Босий.
Ведуча заходу – завідуюча музеєм історії українського хореографічного мистецтва Оксана Чонтай презентувала виставку та подякувала родині Бориса Кокуленка за передані до фондів музею безцінні матеріали – світлини, нагороди, книги із власної колекції митця.
Частину видань, авторства Б. Кокуленка було передано до Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Д. Чижевського, представниці якої – Тетяна Колєчкіна – завідуюча відділом краєзнавства та Світлана Ушакова – завідуюча відділом мистецтв були присутні на заході.