Сьогодні у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відбувся обласний онлайн-семінар на тему «Розвиток туризму на Кіровоградщині», присвячений Всесвітньому дню туризму.
До заходу долучилися музейні заклади області, відділи та філії обласного краєзнавчого музею. Учасники семінару говорили про перспективи розвитку туризму в регіоні, фахове забезпечення туристської діяльності, особливості та проблеми регіонального розвитку дитячо-юнацького туризму Кіровоградщини, дослідження природних пам’яток області засобами активного туризму. Ознайомились із туристичними магнітами області та цікавим і популярним маршрутом «Марко Лукич Кропивницький на Кіровоградщині».
Дякуємо всім нашим учасникам, які роблять великий внесок в розвиток туризму нашого регіону: Ирина Смаглюк та Вікторія Слюсаренко з Кіровоградського обласного краєзнавчого музею,Інна Щоголева з Кіровоградської Льотної Академії, Сергій Пугаков та Ігор Сільченко з Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій,Таня Макарова з Обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Д.Чижевського та Руслана Ісакова з КЗ “Бобринецький міський краєзнавчий музей ім. М. Смоленчука”.
Всіх щиро вітаємо з Всесвітнім днем туризму і бажаємо реалізувати свої творчі задуми і здійснити омріяні туристичні подорожі.
Будьте здорові і до нових зустрічей!