Обласний краєзнавчий музей взяв участь у круглому столі «Василь Сухомлинський: від батьківського порогу – у великій світ» Головна бібліотека області разом із Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені Василя Сухомлинського започаткували проєкт «Василь Сухомлинський. Актуальний. Модерновий. Справжній». Його мета – зруйнувати стереотипи, в рамки яких радянська педагогіка загнала ідеї Сухомлинського. В рамках бібліотечного проєкту в ОУНБ відбувся круглий стіл на тему «Василь Сухомлинський: від батьківського порогу – у великій світ».
У спільному обговоренні педагогічної спадщини визначного українського педагога-новатора взяли участь співробітники Кіровоградського обласного краєзнавчого музею – заступник директора з наукової роботи Влад Колесниченко та завідувачка відділом фондів Зоя Грицайова.
До 103-ї річниці від дня народження видатного земляка музейним закладом було підготовлено та презентовано у рамках заходу фотовиставку на матеріалах з фондового зібрання обласного краєзнавчого музею – «Великий гуманіст, мислитель, педагог – Василь Сухомлинський». Користуючись нагодою, музейники також звернулися до доньки педагога Ольги Сухомлинської з проханням допомогти поповнити фонди обласного краєзнавчого музею новими предметами, пов’язаними з особистістю Василя Сухомлинського.