18 травня в Міжнародний день музеїв у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї традиційно вітали переможців конкурсу обласної краєзнавчої премії імені Володимира Ястребова.
Церемонія нагородження відбулася за участі голови Кіровоградської обласної ради Сергія Шульги та тимчасово виконуючого обов’язки голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Валерія Жалдака.
Цьогоріч диплом лауреата обласної краєзнавчої премії імені Володимира Ястребова, премію, нагрудний знак та скульптуру «Степовий орел» отримали:
у номінації «Популяризація історико-культурної та природничої спадщини краю, розвиток музейної справи» – Віктор ГОЛОБОРОДЬКО Віктор Голобородько за книгу «Олександрія. Історія Задніпров’я»;
у номінації «Наукові дослідження з історії та етнографії краю» – Роман БАЗАКА Роман Базака за книгу «Преса Кіровоградщини 1874-1921 рр.: історико-функціональний аспект, типологічна характеристика»;
у номінації «Краєзнавчі розвідки з історії міст і сіл області» – Володимир ВАСИЛЬЧЕНКО за книгу «Капітанівка» (історія містечка, селища).
Вітаємо переможців!