9 квітня Кіровоградським обласним краєзнавчим музеєм було проведено другу частину обласного методичного онлайн-семінару «Актуальні питання розвитку музейної справи в області».
На початку семінару старший науковий співробітник відділу історії обласного краєзнавчого музею Борис Шевченко розповів про створення спеціалізованого науково-методичного видання «Музейний вісник Центральної України», що розрахований на співробітників музейних закладів, істориків, краєзнавців та дослідників різних аспектів минулого рідного краю. Також науковець поділився планами щодо започаткування історико-краєзнавчого дискусійного клубу «Кліо».
Про досвід реставраційної діяльності колегам розповіли представники комунального закладу «Музей мистецтв Кіровоградської обласної ради» заступник директора Ганна Осіпова та головний зберігач Валентина Ноженко.
З вимогами до складання уніфікованого паспорта на музейні предмети та щодо здачі державної статистичної звітності присутніх проінформували заступник директора з обліку і збереження музейних цінностей обласного краєзнавчого музею Павло Рибалко та старший науковий співробітник науково-методичного сектору Світлана Колесник.
До роботи семінару також долучилася провідний науковий співробітник Педагогічного музею України Лариса Гайда.
У своїй доповіді вона навела приклади успішної взаємодії музейних та освітніх закладів України у напрямку виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до історії та культури рідного краю.
У семінарі взяли участь 52 представника з 27 музеїв області.
Співробітники музейних закладів мали можливість поспілкуватися з доповідачами та отримати відповіді з різних питань музейної діяльності.