Новини

111

Культурно-просвітницька акція «Зіркова ніч у краєзнавчому музеї»

у рамках ХІ Міжнародної акції

«Ніч музеїв»

 П Р О Г Р А М А

anonc

shapka

У 2015 році виповнюється 175 років від дня народження славетного земляка –  фундатора українського професійного М.Л.Кропивницького театру, видатного актора, режисера, драматурга і композитора М.Л.Кропивницького.

 anonc

shapka

15 травня 2015 року у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Л.Кропивницького відбудеться захід з циклу «Зустрічі у театральній вітальні» за участю Петра Чорноморченка

DSCN1608

shapka

9 травня 2015 року у приміщенні Кіровоградського обласного краєзнавчого музею відбувся концерт-вітання до свята Перемоги клубу авторської пісні та поезії «Байгород».

ni4 muz

shapka

16 травня 2015 року з 16.00 до 22.00 Кіровоградський обласний краєзнавчий музей підготував цікаву різноманітну пізнавально-мистецьку програму у рамках XI міжнародної акції „Ніч музеїв”

1

shapka

 

09 травня 2015 року о 12.00

запрошуємо васдо Кіровоградського обласного краєзнавчого музею

(вул. Дворцова,40)

на концерт учасників клубу авторської

пісні та поезії «БАЙГОРОД».

DSC 3177 

 shapka

У 2013-2014 роках Україна пережила вже більше, ніж за попередні роки своєї незалежності – криваву революцію, втрату території і до всього цього – нині переживає справжню, хоч і неоголошену, війну на Сході.

 

anonc

shapka

Кіровоградський обласний краєзнавчий музей,

його відділи та філії запрошують всіх бажаючих побувати

на оглядових та тематичних екскурсіях, стати учасниками численних заходів,

зокрема у травні 2015 року

anonc

shapka

05 травня 2015 року о 14 годині у приміщені Кіровоградського обласного краєзнавчого музею відбудеться відкриття виставки, присвяченої подіям АТО  «Неоголошена війна».

DSCN1307

shapka

29 квітня у приміщенні обласного краєзнавчого музею відбулася презентація виставки «Нагороди переможців», присвяченої 70-річчю Перемоги над нацистською Німеччиною у Другій світовій війні. У світі дуже небагато країн, на долю яких Друга світова війна вплинула так радикально, як на долю України та її мешканців. Війна пройшла через життя кожної української родини і є вагомою частиною історичної пам’яті українського суспільства. Мета виставки – шляхом демонстрації нагород та інформації про них показати героїзм і мужність наших земляків і визволителів.

DSC2896

shapka

З нагоди 70-річчя Великої Перемоги нашого народу над нацистською Німеччиною науковці відділу історії створили виставку «З вірою у Перемогу», презентація котрої відбулась у приміщенні Кіровоградського будівельного коледжу.

DSC 2976

shapka

28 квітня 2015 року у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Л.Кропивницького відбувся захід з циклу «Зустрічі у музичній вітальні»  за участю учнів і викладачів Созонівської дитячої музичної школи, який було присвячено Дню Пам’яті та Дню Перемоги.

IMG 20150424 150728

shapka

Підходить день 26 квітня – міжнародний День пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф. 29 років тому, саме у цей день 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів українців. Аварія на ЧАЕС увійшла в історію, як найбільша техногенна катастрофа, що привела до негативних екологічних, медичних, соціально-економічних наслідків.

 anonc

shapka

29 квітня о 15.00 у приміщення Кіровоградського обласного краєзнавчого музею відбудеться акція – нагородження переможців творчого конкурсу «Безпечна весна».

anonc

shapka

О 14 годині 29 квітня 2015 року у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки «Нагороди переможців», яка приурочена до 70-ї річниці Перемоги над нацистською Німеччиною у Другій світовій війні.

 anonc

shapka

28 квітня о 12.30 в актовій залі приміщення Кіровоградського будівельного коледжу відбудеться презентація фотовиставки «З вірою у Перемогу», створеної співробітниками відділу історії обласного краєзнавчого музею.

 DSC 3177

 shapka

24 квітня 2015 р  історико-архітектурний заповідник родини Раєвських (с. Розумівка Олександрівського району), філія Кіровоградського обласного краєзнавчого музею , приймала дорогих гостей – школярів Олександрівщини. Для них співробітники Кіровоградського обласного краєзнавчого музею та історико-архітектурного заповідника родини Раєвських підготували і провели свято творчості , знань.

anonc

shapka

28 квітня 2015 року у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Л.Кропивницького відбудеться захід з циклу «Зустрічі у музичній вітальні» за участю учнів і викладачів Созонівської дитячої музичної школи.

anonc

shapka

ПЛАН РОБОТИ

філії Кіровоградського обласного краєзнавчого музею

історико-архітектурного заповідника родини Раєвських

на 2015 р.

 DSCN1273

shapka

22 квітня відзначається свято – Міжнародний день Землі. З нагоди цих свят для учнів 4 класу НВО ЗШ № 24 І-ІІІ ст. співробітники відділу природи Кіровоградського обласного краєзнавчого музею провели музейний урок «Наше довкілля нам берегти», під час якого пояснили необхідність дбайливого ставлення до навколишнього середовища та ознайомили школярів з червонокнижними рослинами і тваринами краю.

CIMG5075

shapka

22 квітня 2015 р. заповідник-музей І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія  та музей історії українського хореографічного мистецтва (філія та відділ Кіровоградського обласного краєзнавчого музею) зустрічали своїх юних гостей – учасників народного ансамблю танцю «Росинка» (ОДЮЦ)  з  керівниками - Галиною і Володимиром Чайковськими та їхніми друзями, танцівниками з Харкова.

anonc

shapka

24 квітня 2015 р. в історико-архітектурному заповіднику родини Раєвських, філії Кіровоградського обласного краєзнавчого музею (с.Розумівка, Олександрівського району) відбудеться захід «Даруйте людям ласку і тепло».

DSCN0143

shapka

День воскресіння Ісуса Христа – Пасха або Великдень – одне з найбільших християнських свят, що символізує перемогу життя над смертю. Відзначають його навесні, коли природа прокидається від довгого зимового сну і оновлюється.

 anoncshapka

22 квітня 2015 р. у заповіднику-музеї І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія відбудеться урочистий захід, приурочений до  відкриття туристичного сезону та міжнародного Дня танцю.

2yBgeh792 E

shapka

27 березня 2015 р. у заповіднику-музеї І.К.Тобілевича (Карпенка Карого) Хутір Надія відкривається виставка, створена до міжнародного Дня театру. Матеріали виставки присвячені непересічній людині та видатній актрисі з кола корифеїв українського театру Г.Затиркевич-Карпинській.

 

DSC 5392

5 березня 2015 року Кіровоградським обласним краєзнавчим музеєм і Кіровоградським державним Будинком художньої та технічної творчості відкрито виставку «Рамковий вернісаж». Для участі у виставці було відібрано кращі зразки декоративно-ужиткової творчості, виконані учнями професійно-технічних навчальних закладів області.

 

u barcbkux

У 2014 році у приміщенні Кіровоградського обласного краєзнавчого музею під час міжнародної акції «Ніч музеїв» експонувалась персональна виставка нашого талановитого земляка, художника Дмитра Скорейка.

anonc

5 березня 2015 року о 11.00 год. у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відбудеться презентація виставки «Рамковий вернісаж», створеної з робіт учнів професійно-технічних закладів освіти області.

anonc

4 березня 2015 р. у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відбудеться поетичний вечір, присвячений до дня народження Т.Г. Шевченка.

anonc

З березня 2015 р. у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки «З Кобзарем у серці», присвяченої 175-річниці від першого видання Кобзаря та вшанування пам’яті Т. Г. Шевченка. Гаслом виставки стануть його слова: «Діла добрих оновляться, діла злих згинуть».

 

DSC 5002

25 лютого 2015 року о 13.00 у відділі природи обласного краєзнавчого музею відбулася презентація персональної виставки декоративно-ужиткового мистецтва Ірини Поляруш «Побачити незвичне у звичайному».

 

anonc

4 березня 2015 року у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Л.Кропивницького відбудеться творча зустріч з Антоніною Корінь, членом Національної спілки письменників України, поетесою та подружжям Павлом Гарбарем - музикантом,  композитором і поетом і Валентиною Захаровою, співачкою.

anonc

25 лютого 2015 року о 13.00 у відділі природи обласного краєзнавчого музею відбудеться презентація персональної виставки декоративно-ужиткового мистецтва Ірини Поляруш «Побачити незвичне у звичайному».

DSC 4966

17  лютого у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відбувся вечір-реквієм пам’яті Героїв Небесної Сотні.

anonc

Кіровоградський обласний краєзнавчий музей 17 лютого 2015 р. запрошує кіровоградців та гостей міста відвідати вечір-реквієм пам’яті героїв Небесної Сотні. На заході відбудеться виступ Кіровоградського муніципального камерного хору під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Юрія Любовича. Відвідувачі матимуть змогу почути духовні твори О. Архангельського, К. Стеценка, Г. Гаврилець, М. Леонтовича, О. Кошиця та ін.

DSC 0352

14 лютого світ відзначає найромантичніше свято - День Святого Валентина, День кохання.

 

anonc

Дуже скоро ми відзначатимемо свято св. Валентина, яке так прижилось у нас тому що це свято закоханих, свято любові.

 

anonc

17 лютого 2015 року у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Л.Кропивницького відбудеться захід з циклу «Зустрічі у літературно-музичній вітальні»  за участю Чечеля  А.П. і жіночого вокального ансамблю «Любисток» Кіровоградського Будинку вчителя. На зустрічі прозвучать пісні на слова і музику Анатолія Чечеля та його пісні на слова кіровоградських поетів.

DSC 1745

 

29 січня у приміщенні Кіровоградського обласного краєзнавчого музею відбулась презентація виставки «Я – патріот», на якій представлені творчі роботи учнів професійно-технічних закладів області, присвячені останнім подіям – АТО на сході України.

 

anonc

29 січня 2015 року об 1100 у приміщенні Кіровоградського обласного краєзнавчого музею відбудеться презентація виставки «Я – патріот», на якій  представлені творчі роботи учнів професійно-технічних закладів в області, присвячені останнім подіям АТО на сході України.

DSC 1278

22 січня 2015 року в експозиційній залі «Від УНР до УРСР» Кіровоградського обласного краєзнавчого музею відбулася бесіда «Соборність України: погляд в історію», присвячена Дню Соборності України та 96-ій річниці Акту Злуки.